Popis realizace

Jednoduchost a přehlednost. To bylo přání klienta, který si pořídil čisticí stroj pro bubny autodomíchávačů. Cílem webových stránek je stručně a jasně vysvětlit, jak stroj funguje. Součástí je fotogalerie pro lepší představu o stroji a samozřejmě ceník nabízených prací. Nechybí tlačítko call to action a kontaktní formulář. Moderní web má perfektní optimalizaci i výkon. Pracoval jsem také s pokročilým SEO, aby byl web dobře dohledatelný.

Klientovi jsem před několika lety tvořil firemní webové stránky. Barvy a styl webové vizitky byly tak zvolené cíleně stejné s webem společnosti, aby byla zachována firemní identita i u nově nabízené služby. Díky zachování stejného vizuálu zákazníci bezpečně poznají brand firmy

Rychlost blesku

Konec čekání, Google vás pochválí

Čekat, než se načte web, nechtějí zákazníci a dokonce ani Google. Právě rychlost načítání webových stránek je jedním z bodů, na základě kterých Google posuzuje kvalitu webu. A poté vám udělí hodnocení, které ovlivní vaši pozici ve vyhledávači. Připravím pro vás webové stránky, které se budou načítat rychlostí blesku na všech zařízeních a budou odpovídat požadavkům Google.

Zaujal Vás tento projekt a chcete podobné řešení?

Copyright © 2023 Tomáš Kopecký.
Všechna práva vyhrazena.